Herseyden Once Neden Bizi Secmelisiniz?

Genel ingilizce Kur Programiari

Konusma Ve is ingilizcesi

Sinav ingilizce

Online ingilizce

Kurumsal ingilizce

Genel ingilizce Kur Programiari

Konusma Ve is ingilizcesi

Sinav ingilizce

Online ingilizce

Kurumsal ingilizce

Genel İngilizce programlarında ”Avrupa Dil Pasaportu” na uyumlu eğitim uygulanır. Gelişmiş tüm dünya ülkelerinin dil eğitimine getirdiği bir eğitim standartıdır. Avrupa Birliği’ nde Avrupa Dil Pasaportu olarak uygulanır. Ülkemizde bu konuda eğitim veren tek kuruluş Amerikan Kültür Dil Okulları’ dır

Hafta İçi Grup Eğitim Günleri Ve Saatleri

YAZ PROGRAMI

HAFTA İÇİ SABAH – 5 GÜN PAZARTESİ – SALI-ÇARŞAMBA -PERŞEMBE- CUMA 10:00 – 13:10 / 20 DERS 4-5 HAFTA
HAFTA İÇİ ÖĞLEN – 5 GÜN PAZARTESİ – SALI-ÇARŞAMBA -PERŞEMBE- CUMA 14:00 – 17:00 / 20 DERS 4-5 HAFTA
HAFTA İÇİ AKŞAM – 2 GÜN 19:15 – 22:05 / 8 DERS 10-12 HAFTA

Hafta Sonu Grup Eğitim Günleri Ve Saatleri

HAFTA SONU SABAH – 2 GÜN CUMARTESİ – PAZAR 10:00 – 13:10 / 8 DERS 10-12 HAFTA
HAFTA SONU ÖĞLEN – 2 GÜN CUMARTESİ – PAZAR 14:00 – 17:00 / 8 DERS 10-12 HAFTA

 

 

NEDEN EN BÜYÜK DİL OKULUYUZ?

 

  • Yaklaşık yılda 150.000 civarı öğrenci mezun eden Türkiye’nin en yaygın dil okuludur. Öğrencilerine Avrupa Birliği Konseyi tarafından  akreditasyonu gerçekleştirilmiş Dil Portfolyosu ve Türk ve Yabancı Eğitmenler önderliğinde global eğitim verir. Öğrenciye kendi kendini değerlendirme imkanı sağlayan bu portfolyo sayesinde en güncel ve en yaygın İngilizce ‘yi ve diğer yabancı dilleri öğretir. Teknolojik olarak donanımlı sınıflarımızda, dünyaki yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak öğrenci memnuniyeti odaklı kaliteli ve yüksek standartta eğitim vermekteyiz.

 

AVANTAJLAR

 

  • Kurumumuzda haftanın 7 günü değişik zamanlarda sınırsız ve ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz her seviye için aktivite ve kulüpler bulunmaktadır.
  • Birebir Esnek Zamanlı Özel Dersler: Ders saatlerini ve günlerini kendiniz belirlediği bu özel derslerde, deneyimli eğitmenlerimizden bire-bir olarak özel ders alabilir ve 48 derste bir seviye bitirebilirsiniz.
  • Ön Lisans ve C1 düzeyinde İngilizce sertifikası olan öğrencilerimiz TESOL (Uluslararası İngilizce Öğretmenliği) sertifika programlarımıza katılarak ülkemizdeki tüm kolejler, anaokulları ve dil kurslarında İngilizce Öğretmenliği yapabilme hakkına sahip olurlar.