Herseyden Once Neden Bizi Secmelisiniz?

Genel ingilizce Kur Programiari

Konusma Ve is ingilizcesi

Sinav ingilizce

Online ingilizce

Kurumsal ingilizce

Genel ingilizce Kur Programiari

Konusma Ve is ingilizcesi

Sinav ingilizce

Online ingilizce

Kurumsal ingilizce

İngilizce aktif olarak eğitim sürecini başladığından beri, Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun bir şekilde İngilizce dil eğitimleri veren Çorlu Amerikan Kültür Dil Okulu, genel İngilizce sınıflarında tamamıyla konuşma odaklı eğitim vermektedir.

Çorlu Amerikan Kültür Dil Okulu olarak hedefimiz; günlük hayatta ya da iş hayatında kısacası gerekli olan her yerde, İngilizcenin sizler için bir engel olma durumunu ortadan kaldırmaktır.

Okulumuzda İngilizce eğitim gören her bireyin öğrenme hızını ve durumunu göz önüne alarak, öğrencilerini konuşturma odaklı bir modeli uygulamaktayız. İngilizce konuşma odaklı bir eğitim modeli uygularken, okuma, yazma ve dinleme becerilerine de gerekli olan özen gösterilip,  ihtiyaç duyulan her noktada  İngilizceyi hayatınıza dahil etmenizi sağlıyoruz.

Ayrıca, öğretim boyunca öğrencilerimiz, Çorlu Amerikan Kültüre ait teknolojik görsellerden ve sosyal yaşamdan faydalanabilir ve eğitimleri boyunca aktif tutulmaları sağlanır.

Kullanılan İngilizce Kaynaklar;

İngilizce kurslarımıza kaydolduğunuz zaman, sizlere 3 adet kitap verilmektedir. Ana ders kitabı olarak “Real Word”, amacı dört dil beceresinin tamamını kullanmanızı sağlamaktır.

“Supplementary” dil bilgisi pratik kitabı, “Support Pack” okuma, yazma, dinleme ve kelime tekrarı yapmanız için verilen bir egzersiz kitabıdır.

Kitaplar, Ortak Avrupa Çerçevesi doğrultusunda, özgür ve eğlenceli bir şekilde öğrenmeyi teşvik etmek amacıyla yazılmıştır.

Konularla ilgili videolara kolay erişimi sağlayan QR kodlar ve aynı zamanda ünitelerin sonunda öğrencileri özgün dil kullanımı ve kültürel zenginlikle tanıştıran 3 boyutlu görsel materyaller bulunur.