Herseyden Once Neden Bizi Secmelisiniz?

Genel ingilizce Kur Programiari

Konusma Ve is ingilizcesi

Sinav ingilizce

Online ingilizce

Kurumsal ingilizce

Genel ingilizce Kur Programiari

Konusma Ve is ingilizcesi

Sinav ingilizce

Online ingilizce

Kurumsal ingilizce

Çorlu Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, uluslararası standartlardaki eğitim sistemi, modern ve teknolojik imkanlarını kullanarak, kaliteli ve nitelikli öğrenci yetiştirirken; diğer taraftan koşulsuz öğrenci memnuniyetini sağlayabilmek için öğrencilerine aşağıdaki imkanları sunar :

Amacımız:

Öğrencilerin ihtiyaçlarını, dil öğrenimine ayırabilecekleri vakti göz önünde bulundururak, hiçbir zaman kaybı yaşatmadan, sağlamış olduğu modern ve en üst seviyedeki teknolojik imkanlarıyla, nezih ortamında öğrencilerine en verimli şekilde planlama yaparak onları hedeflerine ulaştırmayı öncelikle amaç edinmektedir.

Eğitim Kadromuz:

Öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarında onlara danışmanlık yapacak Türk ve Yabancı tüm öğretmenlerimiz alanlarında uzman, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay ve ataması olan, Genel Müdürlüğümüz tarafından mülakatla seçilmiş, uluslararası eğitim sistemimiz doğrultusunda müfredat ve materyal eğitimleri almış tecrübeli öğreticilerdir.

Sınıflarımız:

Öğrencilerimiz dil programlarına tercih edecekleri gün-saat-sınıf sayısına göre yerleştirilmektedir. Yabancı dil seviyesi, yaş grupları, kız-erkek dengesi, hatta meslek grupları göz önüne alınarak oluşturulan gruplarımızda öğrencilerimiz en geç 2 hafta içerisinde programlarına başlarlar.

Ayrıcalıklarımız:

Avrupa Standartlarında kaliteli eğitim alma imkanı
Avrupa Konseyi taraƒından akredite edilmiş yabancı dil öğrenim müfredatıyla ( Avrupa Dil Portfolyosu – ELP ) öğrencilerine Avrupa standartlarında eğitim alma imkanı sunar. Program sonunda verilecek sertifikayla birlikte öğrencilerimizin online sisteme kayıtları yapılır ve öğrencilerimiz dünyanın her bir yanında bizleri referans olarak gösterebilmektedirler.

%100 Eğitim Garantisi
Kendini değerlendirme ve öğrenen özerkliğine dayalı sistemimizde, öğrencilerimiz eğitim koçlarıyla birlikte yeterliliklerine kendileri karar verir. Öğrencilerimiz %90 oranında derslerine devam etmiş; ancak seviyesini başarıyla tamamlayamamış ise ilgili seviyeyi ücretsiz olarak tekrar edebilirler.

Ücretsiz Eğitim materyalleri
Kurumumuza kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize aldıkları program doğrultusunda özgün, çağdaş ve yenilikçi yöntemlerle hazırlanan eğitim materyalleri ücretsiz olarak verilir.

Ücretsiz Online Dersler
Öğrencilerimizin kelime dağarcıklarını ve pratik yapabilme imkanlarını arttıran; evlerinde, işyerlerinde, yolculuklarda ve kurum dışında uzaktan çalışma yapabilecekleri internet sitesi mykelime.com üyelikleri ücretsiz olarak verir.

Konuşma Dersleri
İletişimin en temel unsuru olan Konuşma dersleri, öğrencilerimizin mevcut ders saatleri dışında da yabancı öğretmenle bol bol pratik yapabilme imkanı bulabilmesi için oluşturulmuştur. Dil düzeylerine göre oluşturduğumuz Konuşma derslerinde, öğrencilerimiz hiçbir zorluk yaşamadan kendi seviyelerindeki sınıflara ücretsiz bir şekilde katılıp pratik yapabilme imkanı bulurlar.

Ücretsiz Dil Aktiviteleri
Yabancı dil öğrenimini, Teknolojik ve fiziksel imkanlarımızı kullanarak görsel ve işitsel olarak desteklediğimiz Movie Club, Karaoke Club, Game Club, vb. aktivitelerden ögrencilerimiz ücretsiz olarak yararlanabilirler; ayrıca Vocab Club, Gramer Club gibi aktivitelere de katılarak ihtiyaçları doğrultusunda eksiklik duydukları konuları tamamlayabilirler.

DENEME SINAVI

İngilizce Seviyenizi Ölçün